Dispozice bytu 2+KK

Podlaží: 3NP | Označení bytu: 3B

Dispozice bytu 2+KK

Nabízíme k prodeji nový, nadstandardní, krásný, prostorný a slunný byt o dispozici 2+kk s balkonem, sklepní kójí a vlastním vyhrazeným parkovacím stáním přímo u domu v zadní uzavřené časti. Byt se nachází ve druhém patře nově zkolaudovaného cihlového bytové domu „Na Hraniční“ v krásné, klidné a velmi vyhledávané lokalitě Suché Vrbné. Jedná se o jeden ze dvou posledních, úplně nových bytů připravených k prodeji v nově zkolaudovaném bytovém domě.  Součástí bytu je balkon, sklepní kóje a nádherná nová, kuchyňská linka s vestavěnou myčkou, vestavěnou troubou a digestoří, vč. indukční desky. Obrovským plusem tohoto projektu je však výborná lokalita ve staré zástavbě rodinných domů, tedy žádné sídliště, ani komplex několika bytových domů s desítkami, či stovkami nových bytů. V domě je pouze deset bytů. Výborná občanská vybavenost a zastávka MHD pouze 5 minut od domu.

                

Dům je navržen jako energeticky efektivní s energetickým štítkem B, tedy jako VELMI ÚSPORNÝ s nízkými náklady na energie.   

Číslo Účel místnosti Plocha v m2
3.2.1. Chodba 7,52
3.2.2. Ložnice 9,98
3.2.3. Obývák + kuchyňský kout 18,38
3.2.4. Koupelna + WC 6,38
3.2.5. Šatna 2,29
Plocha bytu (dle nařízení vlády č. 366 / 2013 Sb.) 46,40
Celková plocha bytu vč. balkonu 48,40
Sklepní kóje je již v ceně bytu 1,7
Parkovací stání č.8 12,5

PARKOVACÍ STÁNÍ 

Ke každému bytu je možno přikoupit vlastní parkovací stání v uzavřeném zadním traktu domu. Máte tedy jistotu, že nebudete muset hledat místo k zaparkování kolem domu.. Více informací…

SKLEPNÍ KÓJE

Sklepní kóje umístěná v 1.NP. ve společných prostorech.. Více informací…

Cena za byt:

 

4.590.000 Kč

vč. DPH

Stačí Vám teď jen 10%

K OKAMŽITÉ REZERVACI BYTU a zbytek doplatíte po vyřízení hypotéky nebo můžete byt koupit IHNED.