Financování

Finanční servis

Při koupi vybraného bytu, Vám rádi ZDARMA nabídneme kompletní a profesionální servis při zajištění financování, a to ať již hypotečním úvěrem, úvěrem ze stavebního spoření nebo kombinací.

Pro více informací volejte: Ing. Milan Placek mob.: +420 731 014 423

Postup při koupi bytu

 

Rezervační smlouva

Pakliže jste se rozhodli pro jeden z nabízených bytů, je nutné, abyste s námi podepsali Rezervační smlouvu. K tomu Vám stačí pouze občanský průkaz a 50.000 Kč na rezervační zálohu. V momentě, kdy je podepsána rezervační smlouva a uhrazena rezervační záloha se již nemusíte bát, že Vás o vysněný byt někdo připraví.

 

Smlouva o smlouvě budoucí kupní

Dalším krokem je podpis smlouvy o smlouvě budoucí kupní (SoSBK), která se podepisuje do 30 ti dnů od podpisu rezervační smlouvy. Tato smlouva je obsáhlejší a jasně stanovuje například, jak a kdy bude podepsána kupní smlouva, doplatek do celkové kupní ceny vybraného bytu, stanovuje práva a povinnosti obou stran a další. Podmínkou uzavření (SoSBK) je splátka ve výši 10% z ceny vybraného bytu splatná do 10 ti dnů od podpisu SoSBK. Uhrazená rezervační záloha 50.000 Kč se již započítává do této částky 10%. Zbytek kupní ceny je možné uhradit až po dokončení stavby a po kolaudaci.

O Vámi uhrazenou zálohu 10% nemusíte mít žádný strach, protože tato částka bude po celou dobu výstavby uložena na účtu České spořitelny, která zajišťuje financování této výstavby, proto nepotřebujete až do konce stavby, tedy až kolaudace, žádné další peníze na postupné splácení ceny bytu.

Kupní smlouva

Po kolaudaci budete informováni o dokončení projektu. Budete vyzváni ke kontrole dokončeného bytu, aby jste se přesvědčili, že vše odpovídá požadované kvalitě a vaším představám. Následně s Vámi dojde k uzavření Kupní smlouvy a finančnímu vypořádání, tzn. doplacení zbývající části kupní ceny bytu a oficiálnímu předání bytu. I v tuto chvíli Vám zajistíme maximální servis a pomoc při zajištění či dokončení procesu financování např. hypotečním úvěrem.