O projektu

Zahajujeme prodej bytů v krásné a žádané lokalitě Suché Vrbné v nově vznikajícím projektu „Na Hraniční“. Tento projekt je výjimečný tím, že se nejedná o nově vznikající sídliště, ani větší počet bytových domů s velkou koncentrací lidí a aut, ale jde pouze o jeden třípodlažní bytový dům s deseti byty a možností vlastního parkovacího místa přímo u domu, v uzavřeném zadním traktu domu.

Dům se skládá z bytů o dispozici 2x 1+kk, 7x 2+kk a 1x 4+kk. Tedy celkem je v domě pouze 10 bytových jednotek. Vyjma přízemního bytu 4+kk, všechny byty disponují vlastním balkónem a v rámci AKCE všech deset bytů má i vlastní sklepní kóji. 

Pokud tedy hledáte slunné, moderní a komfortní bydlení na kraji přírody, s výbornou občanskou vybaveností,  minimem sousedů a každodenní jistotou vlastního parkování, pak tento projekt je právě pro vás ta nejlepší volba.

Občanská vybavenost

V předmětné lokalitě Suché Vrbné se v bezprostřední blízkosti nachází opravdu bohatá občanská vybavenost, která poskytuje veškerý potřebný komfort a zázemí jak pro jednotlivce, tak pro vyžití rodin s dětmi.

Je zde několik školek, základní škola, Česko-anglické gymnázium, několik dětských hřišť, dětský a praktický lékař, zubařů, lékárny, několik kadeřnictví a květinářství, pekárna, velká nákupní centra otevřena 7 dní v týdnu jako je Albert, nově i Lidl, Trefa, několika večerek, restaurací, parků, až po různá sportovní vyžití.

Lokalita nabízí sportovní hřiště, fotbal, bowlling, hřiště na nohejbal, několik tenisových kurtů, a to i kryté, a v neposlední řadě je zde i Sport centrum „Na Zvonárně“, kde je jak fitness centrum s posilovnou, tak skupinové cvičení indoor cyclingu. Můžete si zde zaskákat na Kangoo Jumps, máknout si na alpinningu nebo se pořádně zpotit na squashi. Můžete zde využít i relaxace na masáži či si odpočinout v solárním studiu.

Jakmile se vrátíte z práce, není nic jednoduššího, než sednout na kolo nebo obout in-line brusle a vydat se na menší projížďku či jen krátkou procházku, buďto do přilehlého parku nebo do přírody. Pět minut od domu je oblíbený rybník Na Hlíně, kde se v létě můžete koupat a v zimě se na něm bruslí. Stejně tak se můžete vydat na lyžařský areál Dubičné 2 km od vás, kde funguje v zimě vlek a můžete zde lyžovat, sáňkovat, bobovat či se vydat na běžky. V létě, ale samozřejmě i v zimě, si s vašimi mazlíčky můžete udělat procházku krásnou přírodou a přilehlými lesy třeba na Dobrou Vodu.

Předmětná lokalita nabízí opravdu vše, co potřebujete ke klidnému a spokojenému rodinnému bydlení a vyžití, aniž by člověk musel cestovat na druhý konec města…

Lokalita, dopravní dostupnost a parkování

Novostavba je umístěna mimo hlavní silnici v dobré dopravní dostupnosti, dosahu MHD, se zastávkou ve vzdálenosti 3 min. chůze od bytového domu, přitom do centra města je to autem pouhých 9 minut. 

10

bytů + sklepních kójí

13

parkovacích míst

B

energetická třída B – velmi úsporná

4. kvart. 2023

dokončení stavby