Standardy

Bytový dům NA HRANIČNÍ klade důraz na kvalitní materiály a správné pracovní postupy, které obyvatelům domu zajistí dlouhodobou životnost jejich nového bydlení.

Energetická náročnost budovy

 

Bytový dům NA HRANIČNÍ je vyprojektován z kvalitních stavebních materiálů a jeho energetická náročnost vychází v třídě Bvelmi úsporná. Díky nízké energetické náročnosti budovy a dispozicím bytu většinou 2+kk, máte jistotu, že jak v současné energetické krizi, tak i v budoucnu, budete mít opravdu nízké náklady. Energetický průkaz náročnosti budovy ke stažení.

Stavební standardy domu a bytů

 

V základním standardu budou všechny byty dokončené k předání s podlahami, vč. lišt. dlažbami, vč. soklíků, obklady, kompletní sanitou (WC, vana, umyvadlo, sprchový kout, vodovodní baterie) interiérovými dveřmi s možností výběru barev a materiálů podle předem definovaných možností. Jelikož však každý z nás máme jinou představu o barvách, materiálech a celkovém sladění vašeho interiéru, nabízíme v rámci klientských změn možnost provést úpravy dle vaší volby. Resp. pokud si vyberete u našeho dodavatele dražší nebo levnější zařizovací předmět, než je cena standardní dodávky, bude se o tento cenový rozdíl navyšovat nebo naopak snižovat celková ceny bytu. Klientské změny musí být vždy předem odsouhlaseny i s cenovým rozdílem.

Klientské změny

 

Buudoucí kupní je klient oprávněn objednávat klientské změny a to v případě, že se chce odchýlit od předem vytipovaných standardů projektu (výběr obkladů, sanity, podlahových krytin, dveří, apod.). Přípustné jsou i případné změny příček, posuny instalací, samozřejmě za předpokladu, že to je technicky možné a že jsou tyto změny požadovány včas, kdy to průběh stavby ještě umožňuje (termíny, do kdy se uzavírají možnosti objednávky jednotlivých změn řeší klient se zhotovitelem stavby).  Více ke klientským změnám ZDE ke stažení.